• 2329059 515 98+
  • 9121273839 98+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
درباره زرداد زعفران

درباره ما

داستان جی‌پی (Global Pure) از حدود ۸۰ سال پیش آغاز شد. از روزگاری که پدربزرگ‌ ما پیازهای گل زعفران را در مزارع زیبا و حاصلخیز تربت حیدریه کاشت و با سعی بسیار محصولی به دست آورد که در نوع خود بی‌نظیر بود. او به نسلی از کشاورزان سخت‌کوش خراسان تعلق داشت که دانش عمل‌آوری و فرآوریِ زعفران را به شکل تجربی و سینه به سینه از نسل‌های پیش از خود آموخته بودند. آن‌ها با ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های تولید زعفران مرغوب ایرانی آشنا بودند، از این‌رو توانستند تربت حیدریه را به یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید زعفران در ایران و پس از آن در جهان تبدیل کنند.
اکنون شرکت فراز زعفران تربت، این میراث خانوادگی را حفظ کرده و در جهت اعتلای آن تلاش می‌کند.
این شرکت توانسته است با رشد مداوم میراث خود، کسب و کاری خانوادگی، کوچک و محلی را به کسب و کاری گسترده، به‌روز و بین‌المللی تبدیل کند.

ماموریت

ما خود را به تولید زعفران با کیفیت اعلاء و مطابق با استانداردهای جهانی، متعهد می‌دانیم. به همین علت تلاش می‌کنیم تا در گام نخست، تولید کننده‌ای قابل اطمینان برای عرضه و فروش زعفران با کیفیت در ایران و پس آن یک برند خوش‌نام و قدرتمند صادر کننده در منطقه غرب آسیا، اروپا و جهان باشیم.
کشت ارگانیک و صادرات زعفران مرغوب ایرانی، ماموریتی است که برای خود برگزیده‌ایم.
مدیران ارشد شرکت فراز زعفران تربت، به‌شکلی هدفمند با مطالعه مستمر، برنامه‌ریزی و هدایت بخش‌های مختلف این‌شرکت برای دستیابی به این اهداف ارزشمند تلاش می‌کنند. ما در این راه از همکارانی، متخصص، متعهد و سخت‌کوش بهره‌مند هستیم و امیدواریم با کمک آن‌ها حافظ ارزش‌های افتخارآمیز فرهنگ غذایی ایرانی باشیم.  
Image
Image

چشم‌انداز

شرکت فراز زعفران تربت، همواره تلاش می‌کند در گروه بهترین‌ تولیدکنندگان صادراتی زعفران برای صنعت موادغذایی و دارویی باشد. می‌خواهیم فراتر از محدودیت‌ها قدم برداریم و با اتکاء به پیشینه خانوادگی
و تجربه‌ای که نتیجه سالیان متمادی تلاش شبانه‌روزی است، در عمران و آبادانی خطه تاریخی خراسان
همینطور ارتقای نام کشور عزیزمان ایران، نقشی تاثیرگذارو ماندنی برجای بگذاریم.

منابع انسانی

از نقاط قوت شرکت فراز زعفران تربت، برخورداری از نیروی انسانی آموزش دیده، توانمند و با تجربه است.

عشق و علاقه بسیار به سنت خانوادگی کاشت و پرورش زعفران، باعث شد که نسل جدید خانواده فراز زعفران، به پرورش، عرضه و صادرات این گیاه ارزشمند نگاهی علمی داشته باشد و آموزش‌های اساسی و  لازم در زمینه‌های یاد شده را کسب کنند.    

اکنون بیش از 12 نفر در بخش‌های اداری و بازرگانی فراز زعفران تربت مشغول به کار هستند و این‌شرکت جهت تهیه و تولید زعفران با استانداردهای مرجع از 20 مزرعه کاملا ارگانیک بهره می‌برد.   

Image
© 2021 GP FOOD. All Rights Reserved. Powered by EXIR