• 2329059 515 98+
  • 9121273839 98+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

طبیعی هستیم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تمامی مزارع شرکت فراز زعفران تربت، مزارع کشت ارگانیک است و زعفران جی‌پی محصولی کاملا طبیعی است. کشاورزی ارگانیک، یک روش کشت و نگه‌داشت پایدار محصولات کشاورزی است. در این روش محصولات کشاورزی بدون دستکاری ژنتیکی، با حذف کودهای شیمیایی و بدون استفاده از سموم دفع آفات کشت می‌شود. در نتیجه این روش، فرسایش خاک و آلودگی منابع طبیعی و سفره‌های آب زیرزمینی محدود شده و محصول به‌دست آمده طبیعی و سالم است.

مزیت کشاورزی ارگانیک در دراز‌مدت، حفظ تنوع زیستی و کمک به احیای اکوسیستم، مراقبت از زمین، منابع آبی و نیروی کار در صنعت کشاورزی و به‌خصوص جوامع محلی است. همچنین فعالیت در مزارع ارگانیک ضامن سلامت کشاورزان و کارگرانی است که برای عمل‌آوردن زعفران مرغوب و سالم تلاش می‌کنند.

بر اساس تحقیقات علمی، استفاده از آفت کش‌ها و کودهای شیمیایی و استفاده از بذرهای اصلاح نژاد شده از جمله عوامل افزایش انواع سرطان‌ها برای شهروندان در سراسر جهان شناخته می‌شود.

شرکت فرازعفران تربت تلاش دارد تا با پیروی از روش کشت ارگانیک، زعفران جی‌پی را به شکل محصولی کاملا طبیعی و برخوردار از ویژگی‌های بین‌المللی محصولات دوستدار طبیعت تهیه، تولید و صادر نماید.

مصرف‌کنندگان زعفران جی‌پی نیز با استفاده از این زعفران، نقش مهمی در توسعه و تثبیت کشاورزی پایدار و همچنین حفاظت از سلامت خود و جامعه در زمینه مصرف محصولات کشاورزی دارند.

برای تولید زعفران ارگانیک، به تعداد بیشتری از کشاورزان و کارگران مرتبط با برداشت و نگهداری محصول نیاز است. از اینرو زعفران جی‌پی، در ایجاد اشتغال محلی و ترویج روش‌های کشاورزی دوستدار طبیعت در منطقه تربت‌حیدریه، نقش به‌سزایی دارد و تلاش می‌کند تا با حفظ رابطه مستقیم با کشاورزان، مسئولیت‌اش را نسبت به سرزمین مادری و خطه زرخیز خراسان ادا کند.


© 2021 GP FOOD. All Rights Reserved. Powered by EXIR